برگزاری کلاس هوش و خلاقیت : استعداد تحلیلی

یکی از مواردی است که متاسفانه علی رغم اهمیت بسیار زیاد آن در فرآیند یادگیری دانش آموزان، در نظام آموزش و پرورش کشورمان توجه چندانی به آن نمی شود. «هوش» با یادگیری دانش آموزان ارتباط مستقیم داشته و بالا بردن هوش به طور غیرمستقیم بر سطح نمرات ، یادگیری و انتقال مطالب تاثیر می گذارد.
با توجه به خلاء موجود در زمینه آموزش هوش و با توجه به تاثیرات فراوان پرورش هوش و خلاقیت در بهبود روند آموزشی دانش آموزان و نیز اهمیت این درس در آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان،مرکز آموزشی آوای مهر اقدام به برگزاری کلاسهای هوش و خلاقیت (استعداد تحلیلی) با اهداف زیر نموده است:

کلاسهای هوش و خلاقیت (استعداد تحلیلی) برای سنین ۹ تا ۱۲ : ویژه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پنجم و ششم

  • هدف ازاجرای این دوره آموزشی افزایش دقت ،آشنایی دانش آموزان با ابعاد هوش شامل هوش تصویری(فضایی)، هوش کلامی(زبانی)، هوش منطقی(ریاضی) و … می باشد. همچنین در این دوره آموزشی، دانش آموز با تستهای هوش و خلاقیت و سوالات تشریحی این بخش جهت آمادگی آزمونهای ورودی مدارس تیزهوشان آشنا می شود.
  • در این دوره آموزشی، ضمن بررسی آزمونهای جهانی هوش و خلاقیت، با تستهای استعداد تحلیلی بین المللی آشنا شده و با تمرینات هدفمند ، سرعت و دقت را به دانش آموزان آموزش داده می شود.
  • بر همین اساس اساتید گروه هوش و خلاقیت مرکز آموزشی صد شو طرح درس ویژه ای برای این دوره طراحی نموده اندکه از آنها در پیشبرد اهداف آموزشی این کلاسها استفاده می شود.
  • کلیه اساتید این دوره مدرسین هوش و استعداد تحلیل مدارس تیزهوشان شهر تهران می باشند.
  • این دوره ه به سه روش خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین (ویژه دانش آموزان شهرستانی با بهره گیری از نرم افزار SKYroom اجرا می شود

کلاس های آنلاین هوش از طریق اسکای روم

  • سایر مطالب پیشنهادی:
آموزشی
آوای مهر

آموزش مهارت های زندگی

همه ما کم و بیش با عنوان مهارت های زندگی آشنا هستیم. اغلب عنوان مهارت های زندگی را در رسانه ها ، برنامه های روانشناسی